Food Industry Economics

ISSN-print: 2411-4111
ISSN-online: 2312-847X
ISO: 26324:2012

Про журнал «Економіка харчової промисловості»

Науково-періодичне видання «Економіка харчової промисловості» включено до Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (відповідно до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом МОН України від 15 січня 2018 року № 32, зареєстрованого в Мін’юсті України 06 лютого 2018 року за № 148/21600) Посилання

Министерством Юстиции Украины: Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации серия KB No.14344-3315P от

Засновниками видання є Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України і Одеська національна академія харчових технологій.

Журнал орієнтований на широку категорію читачів, серед яких наукові працівники, викладачі, аспіранти, студенти та спеціалісти у галузі економіки харчової промисловості.

Програмними цілями видання є пропагування наукових досягнень в галузі економіки та їх застосування у наукових дослідженнях і в практичній діяльності підприємств харчової промисловості.

Теми журналу

Матеріали статей проходять обов’язкове рецензування. Мова видання: українська, російська, англійська.

Журнал запрошує до співпраці та підтримки наших шановних авторів, читачів і фахівців харчової промисловості.

Бізнес модель заснована на засадах спонсорської допомоги. Одним із спонсорів є "Клуб молодих вчених". Плата за публікацію відсутня. Всі публікації перевіряються на плагіат програмами Viper та eTXT.

З 2014 року наш журнал виходить на базі платформи Open Journal Systems (OJS) яка забезпечує процеси редакційного доопрацювання, публікації та після публікаційної підтримки. До 31 грудня 2014 року статті можна подавати як електронною поштою так і через платформу OJS, попередньо зареєструвавшись там як користувач. З 1 січня 2015 року матеріали в публікацію будуть прийматися виключно через платформу Open Journal Systems.

Попередня сторінка на Open Journal Systems

Періодичність видання – 4 рази на рік.

Поточна сторінка на Open Journal Systems

Все публикации проходят проверку на плагиат программой "Viper", eTXT и plagiat.pl

Підтримка: Координаційний центр видання наукової періодики ОНАХТ Посилання